hoensbroek1.jpg

Webinar BelevenisTafel voor musea

Webinar BelevenisTafel voor musea

Hoe breng je verdieping en verbreding in je tentoonstelling met de BelevenisTafel? Deze vraag stond centraal tijdens onze druk bezochte online bijeenkomst voor musea op 15 oktober. 

 

Ruim veertig medewerkers van diverse musea namen deel aan onze digitale bijeenkomst. Alle deelnemers maakten al gebruik van de BelevenisTafel. Ze wilden graag hun ervaringen delen en waren benieuwd naar nieuwe ontwikkelingen. Geen lange verhalen, maar heel concreet ‘Hoe hebben jullie dat aangepakt?’ en ‘Wat zouden wij in ons museum kunnen doen?’.

 

ViewMaker

Tijdens de bijeenkomst hielden Bertrand van den Boogert van Streekmuseum Goeree-Overflakkee en René Muetsege en Ria van Roon van Museum Kennemerland een heldere presentatie over de applicaties die zij samen met de BelevenisTafel hebben ontwikkeld. 

 

Ons team verzorgde een korte uitleg over de werking van het nieuwe ‘ViewMaker’, een  programma waarmee musea eenvoudig hun eigen content op tafels en schermen kunnen plaatsen.

Wordt vervolgd

Deelnemers hebben veel opgestoken van de BelevenisTafel webinar. Er is dan ook afgesproken om dit op regelmatige basis te herhalen. Heeft u ook interesse? Stuur ons dan een bericht.

BelevenisTafel webinar

Hoe breng je verdieping en verbreding in je tentoonstelling met de BelevenisTafel? Deze vraag stond centraal tijdens onze druk bezochte online bijeenkomst voor musea op 15 oktober. 

 

Ruim veertig medewerkers van diverse musea namen deel aan onze digitale bijeenkomst. Alle deelnemers maakten al gebruik van de BelevenisTafel. Ze wilden graag hun ervaringen delen en waren benieuwd naar nieuwe ontwikkelingen. Geen lange verhalen, maar heel concreet ‘Hoe hebben jullie dat aangepakt?’ en ‘Wat zouden wij in ons museum kunnen doen?’.

 

ViewMaker

Tijdens de bijeenkomst hielden Bertrand van den Boogert van Streekmuseum Goeree-Overflakkee en René Muetsege en Ria van Roon van Museum Kennemerland een heldere presentatie over de applicaties die zij samen met de BelevenisTafel hebben ontwikkeld. 

 

Ons team verzorgde een korte uitleg over de werking van het nieuwe ‘ViewMaker’, een  programma waarmee musea eenvoudig hun eigen content op tafels en schermen kunnen plaatsen.

Wordt vervolgd

Deelnemers hebben veel opgestoken van de BelevenisTafel webinar. Er is dan ook afgesproken om dit op regelmatige basis te herhalen. Heeft u ook interesse? Stuur ons dan een bericht.

BelevenisTafel webinar

Beleef

de

BelevenisTafel

bij u

op locatie

Meld u hier aan om de BelevenisTafel te ervaren

Zorg

Samen leren, samen spelen. Een unieke ervaring op eigen niveau. Van LVB tot EMB.

Zorg

Beleef het hier

Museum

Een interactieve ontdekkingstocht door uw museum. Leerzaam, maar vooral leuk!

Museum

Beleef het hier

Bibliotheek

Op speelse wijze leren en ervaren. Een ontmoetingsplek in uw bibliotheek.

Bibliotheek

Beleef het hier